İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’dan şok eden ifadeler

0
cafer uzunkaya
cafer uzunkaya

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, 23 Haziran’daki seçimlerin AKP tarafından yenilgiyle sonuçlanmasının ardından sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda skandal ifadelere yer verdi.

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah’ım. Hak ve hakikat namına, aziz milletim ve ülkem için ihlasla çalışanlar her daim kazanmakta. Riyakar mütekebbirlerse, hiç kazanmadı ki. Artık başarısızlıkların müsebbipleriyle çözüm ve çıkış yolları konuşulmasın.”

Ayet ve Hadis paylaşıyorum

Kullandığı ifadelerin yanlış anlaşıldığını söyleyerek paylaşımını silen Uzunkaya yeni bir paylaşım yaptı ve “Değerli dostlarım, 6 yıldır bu sayfayı takip eden dostlar bilirler ki, bugün olduğu gibi bundan önce de ayet ve hadis mealleriyle birlikte kendi özgün fikirlerimi buradan paylaşmaktayım. A’râf Suresinin 155. ayetinin mealini de içeren paylaşımımın gündelik siyasi polemiklere alet edilmek istendiğini üzüntüyle izlemekteyim. Bu tür gereksiz tartışmalara mahal vermemek adına tweetimi kaldırmış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

AKP’den aday olmuştu

Cafer Uzunkaya’nın daha önce 2015 yılındaki genel seçimlerde AKP’den Mersin aday adayı olduğu biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here