Bir kadın cinayeti daha : ‘Anne ne olur ölme’

0

Kırıkkale’de eski eşi Fedai Baran ile bir kafede buluşan Emine Bulut eski eşi tarafından boğazından bıçaklandı.

Kırıkkale’de eski eşi ile bir kafede buluşan Emine Bulut, eski eşi Fedai Baran tarafından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandı.

Emine Bulut’un olayın ardından çekilen son görüntüsü bulundu. Görüntülerde Emine Bulut kanlar için ‘Ölmek istemiyorum’ diye bağırırken olay esnasında orada bulunan Emine Bulut’un kızı F.B.B ise ‘Anne lütfen ölme’ diye ağladı.

Ağustos’un 18’inde gerçekleşen olayda Fedai Baran ile Emine Bulut, Kırıkkale’de bir kafede buluşuyor. İkili arasında çıkan tartışma sonucu Fedai Baran yanında bulundurduğu bıçak ile Emine Bulut’u çocuğunun önünde çeşitli yerlerinden defalarca bıçaklayarak kanlar içinde bırakıyor.

Olayın ardından Fedai Baran bir taksiye binerek uzaklaşırken Emine Bulut çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine Bulut hastanedeki doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Baran mahkemede şu ifadeyi verdi: “Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here